Nejnovější recenze ze sekce Taneční podložky

Přidáno: 8. listopadu 2010

(naposledy upraveno 8. listopadu 2010)

Zakoupeno v Alza.cz

• Podložku jsem pořídila dceři k Vánocům...ale když pozvete své přátele na "čaj o páté", ukažte ji svým přátelům a uvidíte, jak se zábava rozproudí ve stylu tance. Nekonečná zábava dokonce i pro pány!!! :-) Všem doporučuji!!

Snad nejlepší ve své kategirii, důležité pro mě bylo 18měs. záruky. Kvalita!!

Přidáno: 26. října 2010

• podložka splnila očekávání
  • software je slabinou, není uživatelsky přátelský,
  • přidávání nových skladeb

Taneční podložka splnila očekávání a funguje dobře. Děti si pěkně zařádí. Nevýhodou je dodávaný software. Kromě nepříjemné grafiky je slabinou jeho ovládání. Pokud Vás nebude otravovat pomáhat dětem s nastavením softwaru je taneční podložka rozhodně atraktivní zvláště pro mladé slečny.

Přidáno: 24. října 2010

• VŠE FUNGUJE JAK MÁ,JE TO SLUŠNÁ TANEČNÍ PODLOŽKA
  • HODNĚ CHATRNÝ ZIP

SKVĚLÝ VÝROBEK PRO VOLNÝ ČAS PRO DĚTI I DOSPĚLÉ.

Přidáno: 6. října 2010

Zakoupeno v Alza.cz

• tento produkt je super,doporučuji všem kdo mají rádi pohyb

super,super........

Přidáno: 5. října 2010

Zakoupeno v Alza.cz

• Jsem velmi spokojen,je to něco nového a stává se to HITEM momentálně na trhu.

Mám dvanáctiletou dceru,která ráda tančí a zpívá a je to pro ní dárek.
Bylo mi to doporučeno od kamaráda,který to už má a říkal že je to suprové.
Doporučuji určitě koupit produkt,jsem 100% spokojen.

Přidáno: 5. října 2010

Zakoupeno v kak.cz

• perfektní nápln volného času pro děti i dospělé ,

výrobek je skladný , má uplatnění nejenom pro dceru ale i pro ostatní členy rodiny a hlavně rozvíjí pohybovou výchovu především u dětí

Přidáno: 6. srpna 2010

(naposledy upraveno 6. srpna 2010)

Zakoupeno v Alza.cz

• Skvělá zábava,perfektní tělocvik a skvělá koordinace pohybu.
  • Pomáhá si to udržet kondičku a dobrou náladu.

Dcera ráda tancuje a poslouchá muziku.Toto zboží má vše v jednom za přijatelnou cenu.
Dcera je nadšená,super dárek.
Tento produkt,je velmi dobře ovladatelný.
Je to skvělá věc pro nactileté.Doporučuji.

Přidáno: 25. července 2010

Zakoupeno v Alza.cz

• ještě jsme výrobek moc neužili kvůli dovolené

je to velmi zábavné a určítě doporučuji dětem, nesedí stále u počítače a mají pohyb a dospělým na hubnutí a trochu pohybu kteří rádi tancují.

Ověřený zákazník Aukro.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 16. června 2010

Zakoupeno v Aukro.cz

• dobra pro synchronizaci
  • dobra pro reflexi
  • dobra pro postreh
  • nesedite jen u pocitace
  • cvicite a k tomu vas to bavi

Pohybova, pocitacova, hra
Zkusenosti s produktem mam velmi dobre, ma velmi snadne ovladani, je vhodny pro kazdou vekovou kategorii a doporocila bych ho plne vsem. Zvlaste tem kteri sedi cele dny u pocitace bez pohybu, tahle hra jim prospeje.

Přidáno: 22. května 2010

• pro děti, ale skvěle se na ní vyblbnou i dospělí
  • zábava spojená s více či méně aktivním pohybem
  • součástí CD s tanečně laděnými skladbami
  • různé levely obtížnosti
  • podložka má moderní design
  • snadná a rychlá instalace
  • vyztužené šipky pro snadnější a rychlejší pohyb
  • podložka je příjemně měkká

Skvělý společník pro děti i dospělé. Poprvé jsem se s ním setkala u kamarádky a trochu nechápavě jsem zkoumala, co to je..ale poté, co jsem si to vyzkoušela jsem věděla, že do této podložky prostě musím zainvestovat. Použití je velmi jednoduché, potřebujete jen počítač či notebook, tuto podložku a přiložené CD s poměrně velkým výběrem tanečně laděných, diskotékových písniček. Podložka je v moderním designu, má vyztužené šipky pro snadnější a efektivnější pohyb a je nádherně měkká. Instalace je hotová během pár chvil a je snadná. Pak už stačí jen nechat hrát písničky a dát se do toho. První taneční kroky byly alespoň u mě strašně neomalené a neohrabané, špatně jsem se orientovala, ale všechno je o čase a o zvyku. Je to báječné spojení skvělé zábavy s aktivním pohybem, na kterém se doslova vyřádíte a to v pohodlí vašeho domova. Můžete si zvolit různé levely obtížnosti, podle toho na co se cítíte či v jaké jste momentálně kondici. Vřele doporučuji, je to investice, která se vyplatí.

Přidáno: 6. dubna 2010

• Super zábava
  • Nenásilné posilování
  • Hudební stopy jsou víceméně ve stejném stylu

Tuto podložku vlastním již delší čas a jsem s ní spokojena. Poprvé jsem si ji odzkoušela na veletrhu někdy cca před 2 lety a ihned jsem věděla, že to je něco, co musím mít. Je to opravdu super zábava a ač se to nezdá, vyřádí se na tom i starší členové rodiny. Přiložené CD obsahuje asi 250skladeb, další skladby se dají stáhnout. Avšak i když nejsou skladby stejné, je to pořád takové to tuc, tuc :-). Při tančení si můžete vybrat různé obtížnosti. Písně si vybíráte sami, nebo pomocí automatického výběru. U tančení je možnost nastavit řadu dašlích funkcí, tančení dvojic, změnu pozadí (grafiku). Samozřejmě má tato podložka alespoň minimální požadavky na výkon počítače, tak pozor na to. Je nutné si to dobře prostudovat pokud máte slabší počítač, aby jste ji pak bez problému spustili. Jinak připojení je velmi snadné, de facto strčíte USB kabel do počítače, spustíte program a můžete začít. Vřele doporučuji lidem, kteří se chtějí aktivně zabavit v pohodlí svého domova.

Přidáno: 28. února 2010

• skvělé cvičení pro každého
  • kvalitnější zpracování
  • návod včetně programů na cedku přiložen
  • i pro slabé počítače, stačí mít USB port
  • vyšší cena

Tuto podložku koupil známý dětem své sestry a je to fakt super hračka. Zábava, kterou tato obyčejná podložka přináší je nekonečná, naučte se všechny kroky a pohyby do puntíku. Na nainstalovaném programu Stepmania máte dost hudby por začátek. Stahování z internetu však něco trvá, tak se hned neradujte, že budete moci podložku dát jen do USB a ihned je připravena ke skákání. Podložka je hezká, nedá se moc zničit, ale raději mějte nějaké ponožky, abyste se k ní nepřilepily, je to jen umělá hmota. Podložka je dost skladná, stačí jen složit a uklidit. Všechny písničky se mohou také upravit. Takže tancujte ve směru šipek, je to snadné, navíc to dá také něco pro vaše zdraví. Pohyb je zdravý.

Dance Mat PS2

Dance Mat PS2

• super cena
  • její skladování je dobré
  • pro všechny lidi
  • super zábava
  • přiloženy programy
  • český návod
  • méně kvalitní

Opravdu super zábava, kterou si můžete donést do vašeho domu. Podložku jsem dostala a moc se mi líbí. Je sice poněkud levnější, což odpovídá i zpracování, ale na vyblbnutí dospělým nebo dětem fakt postačí. Je to ten nejzákladnější typ, podložka není nijak moc vyztužená, stačí ji rozbalit, dát ji na zem a hned je připravena k použití. Popravdě to chce nejdříve nainstalovat program spolu s písničkami, které se stahují z internetu. Při pomalém připojení to může trvat i několik hodin. Výhodou je to, že se vám stáhnou písničky i české pro malé děti... aspoň si můžete i něco zazpívat u toho skákání. Písničky se dají i doplnit nebo upravit, takže je to moc užitečná hračka, při níž i můžete zhubnout a to se tak často v dnešní době nevidí. je to super nápad na dárek, udržuje kondici.

• Přijatelná cena
  • Pěkný vzhled podložky
  • Po delším skákání se vám podložka trochu prošlápne

Taneční podložku 5in1 Deluxe DancePad Hard Foam jsem dostala před dvěma lety. Po vyložení z krabice se velice lehce dala poskládat. Byl u ní samozřejmě český návod a CD k instalaci do počítače. Program Stepmania 3.9. obsahuje přes 200 písniček a lehce se dá o nové písně rozšířit. Program je sice pouze anglicky, ale každý určitě pochopí pár jednoduchých instrukcí. Podložka je skladná a rychle rozkladatelná na jednotlivé molitanové čtverce. Je částečně odpružená, takže se nemusíte bát, že byste ji zničili. Vydrží také větší hmotnost tanečníků i silné rány od začátečníků. Po dlouhodobém používání jsou častěji používané čtverce mírně prošlapané na rozdíl od nepoužívaných. Jinak všem kdo rádí skáčou v rytmu hudby doporučuji tuto podložku pořídit, je to také super zábava na nějakou párty u které se nechcete nudit.

Ověřený zákazník Babysport.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 23. února 2010

(naposledy upraveno 23. února 2010)

Zakoupeno v Babysport.cz

• Mohu cvičit dle nálady ve chvilkách mezi povinnostmi
  • Příjemné zpestření všedního dne

Ověřený zákazník Babysport.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 22. února 2010

Zakoupeno v Babysport.cz

• Velmi zábavná a pohybová hra u PC, baví celou rodinu (od naší šestileté dcery až po babičku). Při troše kreativity může nahradit i pravidelné aerobní cvičení. Rozvíjí rytmické schopnosti, obratnost a trochu i kondici. Opravdu perfektní zábava.
  • Chybí mi dlouhé skladby v nízké obtížnosti pro zvyšování kondičních schopností.

S podložkou jsme spokojeni, před nákupem jsme ji měli u známých možnost vyzkoušet a okamžitě jsme taneční podložku objednali. Zatím vše funguje perfektně, mohu jen doporučit.

Ověřený zákazník Aukro.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 2. února 2010

Zakoupeno v Aukro.cz

• dobré na odreagování
  • rychlé zahřátí organismu před dalším cvičením
  • zábava pro společnost
  • nejsou české popisky

Produkt bych doporučila. Mně osobně vadí, že je vše v cizím jazyce, ne všemu rozumím.

Přidáno: 31. prosince 2009

• darek k vanocum
  • rychla dodaci lhuta
  • donaska do zamestanani behem dne
  • netradicni vec
  • hudba obsazena na prilozenem cd neni zrovna nejlepsi

-darek k vanocum, zabava spojena s aktivnim pohybem
-instalace byla jednoducha
-trochu mene pochopitelne bylo nakonfigurovani naslapu na podlozce
-doporucil bych ho ostatnim

Přidáno: 11. prosince 2009

• nejlevnější

nemohu zatím objektivně hodnotit, je to dárek na vánoce.

Přidáno: 26. srpna 2009

• skvělý způsob jak se zabavit
  • jak zhubnout
  • jak zabavit děti
  • jak se bavit s přáteli
  • jak procvičit své tělo
  • jak se zahřát před posilováním a protahováním se
  • SKVĚLÁ ZÁBAVA
  • občas děláme s podložkou poměrně velký hluk a také trochu dupeme

V každém případě tuto zábavu doporučuji. Tančení na podložce můžeme považovat za aerobní aktivitu a tudíž touto zábavou prospíváme svému tělu.
Ve většině obchodů je s podložkou dodáváno i CD se Stepmanií. Program to je dobrý, je v něm spousta písniček, ať už s lehkými či těžkými kroky, v každém případě si zde určitě každý najde něco ;-).
Podložka je kladná, snadno ji zasunete za skříň a nikde nepřekáží. Ovládání je opravdu jednoduché, pouze připojíte k USB portu, spustíte program a tancujete.
Rozhodně doporučuji ;-).

Zobrazuji 461 - 480 ze 480 recenzí 1...20 21 22 23 [ 24 ]