Nejnovější recenze ze sekce Taneční podložky

Anonym Anonym

Přidáno: 31. srpna 2016

• Vubec se to nechytlo ani na PC, ani na TV. Neni zadny navod. Zklamani...

Bylo to levne a podle popisu velmi jednoduche k instalaci. CD se ale vubec nerozjelo, netusim na jakem operacnim systemu by to melo fungovat. TV bez reakce, jen to napsalo, ze zarizeni nebylo rozeznane a ze CD nelze precist.

Přidáno: 9. července 2016

Zakoupeno v www.tanecnipodlozky.cz

• perfektní spojení PC příp. TV a aktivního pohybu; široké věkové zaměření -vhodné pro děti i dospělé

X-PAD podložka není výhradně pro zábavu jednotlivce, lze vybrat verzi hry pro více hráčů, vhodné pro úplné začátečníky až po náročnější hráče. určitě doporučuji

Přidáno: 19. dubna 2016

• Podstatně kvalitnější než verze Basic
  • Vyztužené šipky
  • Skvělá zábava pro děti (a vlastně i pro nás)

Dlouho jsme vybírali, zda koupit k první podložce stejnou verzi. Nakonec jsme koupili kvalitnější Extreme a rozhodně nelitujeme.

Přidáno: 11. února 2016

• Pohodova podlozka.
  • Dodany SW dobre funguje na Win8 64-bit.
  • Drive jsme meli "hard-pad" Veggie Tales Dance Dance Dance. Ten uz nejel na Win8. Tahle podlozka mi ale prijde lepsi - je trochu pohodlnejsi, neboli z toho tolik prsty na nohach.
  • Po rozbaleni to opravdu hodne smrdelo po plastu - pokoj se musel dost dlouho vetrat... Snad zmizi :)
  • V obou programech jdu sipky "zdola nahoru" (ve Veggie Tales to bylo naopak) - trochu nezvyk. Dcera uz si zvykla. Ja jeste ne :)
  • Pisnicky v obou programech jsou dost "divoke" (na muj vkus prilis "moderni" a "dance"). Tezko se hleda neco ne ani tak pomalejsiho, ale spise mene urvaneho... Dceri to samozrejme nevadi :)
  • Oba software nemaji (aspon jsem nenasel) jine herni mody jak mel treba Veggie Tales - myslim tomu rikali Arcade - padali i ruzne bomby, zpomaleni, zvetseni tolerance na presnost, odstraneni vsech sipek apod. To bylo takove zabavnejsi.
  • Taky mi oba SW prijdou trochu neprehledne - ale to je mozna dane mnoha parametry a tak...
  • Vse nahore ale neni nic blokujiciho. Nepovazuji to za zasadni problemy.

V pohode. Doporucuji. Pokud prechazite z jine podlozky, bude si muset trochu zvyknout.

Reakce obchodu Kukacka.cz

Dobrý den, děkujeme za rozsáhlou zpětnou vazbu na produkt. Co se týče více herních módů, tak hra PlayDance Vámi zmíněné módy obsahuje. Stačí, když si zvolíte písničku, stisknout 2x za sebou start - otevře se Vám nové menu právě se zmíněnými možnostmi (bomby, zpomaleni, sipky ve vlnach, ...)

Přidáno: 2. února 2016

Zakoupeno v www.tanecnipodlozky.cz

• zábava pro děti i dospělé
  • zatím nic

Přidáno: 25. ledna 2016

Zakoupeno v www.tanecnipodlozky.cz

• velké množství možností využití pro celou rodinu
  • zatím nic
  • ledaže tatínek je po půlhodinovém soupeření se 7-mi letou dcerkou naprosto vyčerpán

produkt odpovídá potřebám akčního dítěte
ovládání je intuitivní a i napoprvé je jen s lehkou dopomocí zvládala 7-mi letá holčička

Přidáno: 25. ledna 2016

Zakoupeno v www.tanecnipodlozky.cz

• Výborná podložka pro děti - tanec, hry, cvičení - vše využívají. Naprostá spokojenost.

Produkt mohu jen a jen doporučit.

Přidáno: 19. ledna 2016

Zakoupeno v www.tanecnipodlozky.cz

• Odolna podlozka, obsahuje spoustu cvicebnich aktivit a her. Na domaci "vyblbnuti" vyborna věc. Komplet v cestine.
  • Grafika není nic extra, rozliseni by mohlo byt lepsi.

Cenove dostupny produkt, který splni dobre svůj ucel.

Přidáno: 4. ledna 2016

Zakoupeno v www.tanecnipodlozky.cz

• Skvělá pomůcka pro tancechtivé.
  • Pohyb můžete zažít i u PC.
  • Chytne to i dospěláka.
  • V režimu Mírně pokročilý jsou nezvládnutelné skladby. Bohatě stačí režim Začátečník.

Taneční podložka je príma věc. Děti se s ní vyblbnou, větší se snaží dodržovat kroky, menší potěr křepčí do taktu. Nemám možnost srovnat s konkurencí, je to naše první podložka, čas ještě ukáže. Zatím nás to baví a líbí se nám tenhle druh zábavy.

Přidáno: 1. ledna 2016

Zakoupeno v www.tanecnipodlozky.cz

• Taneční podložku jsem chtěl raději v kvalitnější verzi.
  • Před velkou televizí přes notebook je to zážitek.
  • Baví se celá rodina, zatím od Ježíška každý den.
  • Očekávám zábavu pro děti, trochu odreagování pro všechny, ale i zlepšení koordinace a rytmu. Prostě "legrace i trénnink".
  • Nic. Jsme nadmíru spokojeni!

Doporučuji všem rodinám!

• Zabaví celou rodinu.
  • Podložka při hře-cvičení trošku ujíždí.

S podložkou je spokojena celá rodina, včetně dvouleté dcery. Každý si tam najde své, od tance přes cvičení a hry.

Ověřený zákazník Priceorcan Ověřený zákazník

Zakoupeno v Priceorcan

• Člověk u této podložky zhubne,tím,že skáče jak opice...:) a je tam možnost usb portu i na tv.
  • Chybí český návod...

Se zbožím jsem spokojená,pžišlo vpořádku a rychle...:)..

RETRO softpad PC

RETRO softpad PC

Anonym Anonym

Přidáno: 29. prosince 2015

• Instalace do PC jednoducha. Nicméně spustit "tanec " je o náhodném klikání. Z mého pohledu naprosto nepřehlédne a nepochopitelne. umím anglicky, ale stejne jsem nezvládla nastavení. Chybí český návod.

Nekoupila bych. Nápad Dobrý, ale není to dotažene. písničky žádný zázrak, jestli lze stáhnout vlastni nevím, nezvládla jsem ani základní nastavení.

Instalace do PC jednoducha. To jedine je pozitivní.

Přidáno: 19. prosince 2015

• skvělá

Přidáno: 17. prosince 2015

Zakoupeno v Kukacka.cz

Vánoční dárek, zatím jsme nevyzkoušeli

5-in-1 Deluxe Dance Pad Hard Foam

5-in-1 Deluxe Dance Pad Hard Foam

Přidáno: 14. prosince 2015

Zakoupeno v Kukacka.cz

• Až bude fungovat, tak uvidím.
  • Podložka je nefukční, produkt vracím.

Uvidíme po reklamaci.

SMOBY 27318 Star Party taneční koberec Duo light

SMOBY 27318 Star Party taneční koberec Duo light

Ověřený zákazník Medvidkovehracky.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 11. prosince 2015

Zakoupeno v Medvidkovehracky.cz

• učí děti tanečním pohybům
  • zatím nevím

na běžném trhu jsou pouze výrobky imitující hudební nástroje a nebo pouze pro úplně malé děti. Tento typ výrobku na trhu momentálně chybí.

Přidáno: 10. prosince 2015

• 8 letou vnučku super..

Dobrá pomůcka na cvičení a hry

Ověřený zákazník www.tanecnipodlozky.cz skypepalo

Přidáno: 3. prosince 2015

(naposledy upraveno 31. ledna 2016)

• Připojení k TV
  • Každopádně grafika !!!!!!!!!!
  • Málo tancovani.

Podložka nás zklamala, celkový dojem za ty peníze je špatný, přemýšlíme o prodeji.
Za moc peněz málo muziky

Ověřený zákazník almix.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 27. listopadu 2015

Zakoupeno v almix.cz

• Jednoduché stažení aplikace a písní zdarma, vše se samo nastaví, žádné složitosti
  • Neobsahovalo absolutně žádný návod.... s televizí lze zřejmě propojit pouze prostřednictvím PC (TV funguje jako větší monitor)

Kupovala jsem, protože jsem pochopila, že by měla podložka fungovat i na TV, ale nepodařilo se mi to propojit. Jestli dobře chápu, jde propojit přes PC k TV, aby měl tanečník větší plochu k zobrazení. Ale samostatně na TV nechodí. (logicky- hra jakotaková, je stažená aplikace v PC).
V základu mají několik českých dětských písní (holka modrooká, běží liška...) takže pro děti fajn, že nedostanou jen technomusic. Chybí mi poutavější grafika (kvůli dětem), ale jinak je to zábava. Lze nastavit různé stupně obtížnosti, takže se chytí každý. Ke stažení jsem zatím našla jen hudební mixy, nenašla jsem konkrétní písně, takže podle názvů a oblíbených písniček si vybrat nemůžu, ale k tanci je stejně lepší "taneční hudba" a té je dostatek. Zatím jsem jen vyzkoušela, ale v poměru k ceně (400,-) jsem spokojená. Nepřišla jsem na to, jak by se písně spouštěly po sobě sami, abych nemusela po každé písničce znovu spouštět v menu novou... to mi trochu vadí, ale třeba se to nějak dá... Na vyzkoušení nebo pro děti je tento produkt ideální v poměru cena/výkon.

Zobrazuji 81 - 100 ze 480 recenzí 1...3 4 [ 5 ] 6 7...24